AGRO Kristalon MUŠKÁT 0,5 kg

1 hodnocení
125 Kč
Skladem
- unikátní složení s aktivátorem kvetení (50% fosforu ve zvláštní formě polyfosfátu), použití i pro ostatní balkonové rostliny - surfinie, begonie, fuchsie, lobelky apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kristalon MUŠKÁT má unikátní složení s aktivátorem kvetení (50% fosforu ve zvláštní formě polyfosfátu - dle výzkumu pro rostliny přijatelnější a ještě účinnější). Obsahuje mikroprvky jako rostlinné "vitamíny" pro výbornou kondici rostlin a díky tomu udržuje rostliny stále v intenzivním růstu (silné a dlouhé výhony). Zajišťuje syté barvy květů, bohatá květenství a bujný kořenový systém. Zamezuje žloutnutí listů a má rychlý a viditelný účinek. Hnojivo je určeno i pro ostatní balkonové rostliny - surfinie, begonie, fuchsie, lobelky apod. Aplikace zálivkou i postřikem cca 1x týdně.

Dávkování: 1 odměrka (10 g) hnojiva do 10 l vody

Balení: 0,5 kg pro 500 l zálivky

Složení: krystalické ES hnojivo, rychle účinné, 100% vodorozpustné, poměr živin N-P-K (17-6-25) + 15 % S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn,Zn.

TIP: v jarním období až do doby tvorby poupat, použijeme KRISTALON START. Jakmile rostliny začnou nasazovat na květ, přejdeme s hnojením na KRISTALON MUŠKÁT.