Kingpool pH mínus 1,5 kg

1 hodnocení
95 Kč
Skladem

- přípravek pro snížení hodnoty pH bazénové vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kingpool pH mínus je granulátový přípravek, který slouží ke snížení hodnoty pH bazénové vody. Hodnota pH má ležet v rozmezí 6,8 - 7,4 a měla by se kontrolovat a regulovat minimálně 2x týdně. Také před přidáváním ostatních chemických přípravků do vody je potřeba nejdříve upravit pH vody. Dávkování přípravku pH mínus závisí rovněž na uhličitanové tvrdosti vody, obvykle se dávkuje 80 g na 10 m3 vody. Potřebné množství přípravku pomalu nasypte do skimmeru při zapnuté cirkulaci vody.

Použití:

Vypočtenou dávku pomalu vsypeme do skimmeru při běžící cirkulaci vody. Po každém přidání přípravku do bazénu musí dojít k úplnému promíchání veškeré vody v bazénu. Po 24 hodinách pH znovu změříme, pokud se nepodařilo upravit na požadovanou hodnotu, celý postup zopakujeme.

Dávkování:

Závisí na celkové alkalitě vody. Přibližný výpočet dávky na 10 m3 , která sníží pH přibližně o 0,1 proveďte takto: dávka = (5,8 x °N + 15) g (°N je hodnoova tvrdosti vody v německých stupních tvrdosti). Pokud tvrdost vody neznáte, dávkujte 80 g/10 m3. Po okraj zarovnaný uzávěr od dózy obsahuje cca 120 g přípravku.

Forma: sypký granulát

Balení: 1,5 kg