PROBAZEN KOMBI tablety MAXI

1 hodnocení
255 Kč

Zvolte variantu

- 200 g tablet s obsahem 80 % aktivního chloru jsou určené pro úpravu vody v bazénech. Tablety zajišťují desinfekci, vyvločkování nečistot při zakalení vody a likvidaci řas

Detailní informace

Hmotnost: 1 kg
Skladem
255 Kč

Detailní popis produktu

PROBAZEN KOMBI tablety MAXI 200 g s obsahem 80 % aktivního chloru jsou určené pro úpravu vody v bazénech. Tablety zajišťují desinfekci, vyvločkování nečistot při zakalení vody a likvidaci řas.

Použití: 

Před aplikací přípravku zkontrolujeme pH vody příslušným testerem, nastavíme hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. V případě tvrdé vody stabilizujeme její tvrdost přídavkem STABILIZÁTOR TVRDOSTI.

Poté provedeme chloraci přípravkem CHLOR START. Pak vložíme do plováku nebo zásobníku tablet 1 ks KOMBI TABLETY MAXI na 20-30 m3 vody v bazénu. Toto množství by mělo stačit na udržení potřebné koncentrace 0,3-0,5 mg/l aktivního chloru ve vodě na 5 až 10 dnů v závislosti na faktorech, které ovlivňují množství aktivního chloru ve vodě, jako jsou teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření a zatížení bazénu.

Kontrolu správné koncentrace aktivního chloru a pH provádíme pravidelně bazénovým testerem. Přípravek v sobě již obsahuje látky, které zabraňují růstu řas, ale při případném výskytu řas je možné provést jednorázovou úpravu vody přípravkem CHLOR ŠOK.

UpozorněníŘiďte se návodem na použití. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech.

Forma: 200 g tableta

Balení: 1 kg, 2,4 kg

KVALITNÍ ČESKÝ VÝROBEK