SEMO rajče keříčkové Oranže
Související produkty
AGRO Substrát pro citrusy 10 l
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
70 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena:
8,50 Kč / 1 l
- bohaté nasazení...
PROFÍK - SUBSTRÁT pro kaktusy a sukulenty 5 l
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
103 Kč bez DPH
125 Kč
Měrná cena:
25 Kč / 1 l
- speciální...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Cocopress Rosteto - kokosové vlákno 900 ml
Průměrné hodnocení produktu je 2,5 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
55 Kč bez DPH
67 Kč
Měrná cena:
74,44 Kč / 1 l
- substrát z...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
