AGRO CS, Strana 3

Výrobní a obchodní program divize Zahradní je v současné době nejrozsáhlejší činností, kterou se společnost AGRO CS zabývá. Už od vstupu na spotřebitelský trh v roce 1994 klade největší důraz na kvalitu výrobků a služeb poskytovaných koncovým zákazníkům i obchodním partnerům. Každoroční rozšiřování sortimentu, zlepšování a zrychlování systému dodávek spolu s kvalitní výrobní a surovinovou základnou, stejně tak i pružně fungující obchodní a distribuční síť, jim pomohly vybudovat pověst solidního, spolehlivého partnera a získat tak vedoucí postavení na trhu.

AGRO CS nabízí produkty z řady FLORIA, KRISTALON, NATURA, AGRO, PRIMAFLORA, AB EXTRA, PRAKTIK.

Řazení produktů

60 položek celkem

Výpis produktů

AGRO Kapalné hnojivo pro balkónové květiny
AGRO Kapalné hnojivo pro balkónové květiny
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
70 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 1 l

- určen pro...

188/1 L
AGRO Cererit Hobby kapalné hnojivo s guánem a mořskými řasami 1 l
AGRO Cererit Hobby kapalné hnojivo s guánem a mořskými řasami 1 l
Průměrné hodnocení produktu je 2,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
70 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 1 l

- hnojivo pro...

470
cererit podzim
260 Kč bez DPH
315 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 1 kg

- hnojivo vhodné...

1032
Choroby rajčat a okurek
112 Kč bez DPH
135 Kč
Měrná cena: 13,50 Kč / 1 ml

- určený k...

2406
Agro citrusy
Novinka
AGRO Kapalné hnojivo pro citrusy 0,5 l
Průměrné hodnocení produktu je 2,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
55 Kč bez DPH
66 Kč
Měrná cena: 132 Kč / 1 l

- hnojivo je s...

1187
hnojivo pro kaktusy 025 l agro
AGRO Kapalné hnojivo pro kaktusy a sukulenty 0,25 l
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
41 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena: 196 Kč / 1 l

- kapalné hnojivo...

468
000433 AGRO KH pro palmy 0,5l 8594005007475
55 Kč bez DPH
66 Kč
Měrná cena: 132 Kč / 1 l

- kapalné hnojivo...

467
kapalny kristalon muskat 1 l
98 Kč bez DPH
119 Kč
Měrná cena: 119 Kč / 1 kg

- velmi oblíbené...

2659
AGRO Kristalon ZDRAVÉ RAJČE A PAPRIKA 0,5 kg
AGRO Kristalon ZDRAVÉ RAJČE A PAPRIKA 0,5 kg
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
103 Kč bez DPH
125 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 1 kg

- určen pro...

98
Natura plísně
Akce Tip
173 Kč bez DPH
209 Kč
Měrná cena: 20,90 Kč / 1 ks

- pomocný...

2237
Bylinková směs svilušky
181 Kč bez DPH
219 Kč
Měrná cena: 2,19 Kč / 1 g

- prevence proti...

2373
rock effect new 250 ml natura
AGRO NATURA Rock Effect
Průměrné hodnocení produktu je 3,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
od 87 Kč bez DPH
od 105 Kč
Měrná cena: od 716 Kč / 1 l

- unikátní...

148/100
AGRO NATURA Symfonie 3 v 1 500 ml
AGRO NATURA Symfonie 3 v 1 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
148 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 358 Kč / 1 l

- postřik na...

381/500
000637 AGRO OM hn cibule 8594005006232
AGRO OM hnojivo pro cibuli, česnek a okrasné cibuloviny 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
79 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 95 Kč / 1 kg

- zvýrazní chuť a...

473
000636 AGRO OM hn ruze 8594005006072 ESHOP
Novinka
AGRO OM hnojivo pro růže 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
90 Kč bez DPH
109 Kč
Měrná cena: 109 Kč / 1 kg

- kokosová vláka...

698
OM rajčata, papriky 1l
79 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 95 Kč / 1 l

- rychlý přísun...

2397
Plíseň STOP
145 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 2,92 Kč / 1 g

- kontaktní...

2388
000346 AGRO Travnikove podzimni hnojivo 10kg 8594005001428
AGRO Podzimní trávníkové hnojivo
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
od 283 Kč bez DPH
od 342 Kč
Měrná cena: od 57,50 Kč / 1 kg

- pro všechny...

207/5 K

Ovládací prvky výpisu

60 položek celkem